Hallgatói soft-skill kompetencia fejlesztő műhelyek 2015

HALLGATÓI SOFT-SKILL KOMPETENCIA FEJLESZTŐ MŰHELY

2015 tavaszán a Széchenyi István Egyetem kilenc mérnöki alapszakán  a hallgatóknak egy kétnapos soft-skill kompetencia fejlesztő műhelyt hirdettünk. Az intenzív tréninget egy belső képző – egy egyetemi oktató -, valamint egy külső képző – aki a kompetencia fejlesztő tréning műfajban gyakorlott szakember – vezette.

A kilenc műhelyen összesen 108 hallgató vett részt, közülük több környezetmérnök, építészmérnök, gazdasási informatikus, gépészmérnök, műszaki menedzser, járműmérnök, logisztikai menedzser, közlekedésmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, logisztikai mérnök, építőmérnök szakos hallgató.

A képzés célja: Az oktató, mint belső képző személyes élménnyel rendelkezzen a hallgatói kompetenciafejlesztés módjáról, képzői mintát és módszertant kapjon a közös munka során. A hallgatók a műhelymunka során saját élményt szerezzenek soft-skill kompetenciák fontosságáról, tudatosabban felismerjék erősségeiket és fejlesztendő területeiket.

A kompetencia fejlesztő műhelyeket a Széchenyi István Egyetemen tartottuk, a TÁMOP- 4.1.1C-12/1/KONV-2012-0002 azonosítójú projekt keretében.

Előadói Estek

Előadói estek 2015 tavaszán
PÁL FERENC (FERI ATYA)
MÉRŐ LÁSZLÓ
BÓNA LÁSZLÓ
VEKERDY TAMÁS

Események

A Magyar Regionális Tudományi Társaság XV. vándorgyűlése 2017. október 19. - 2017. október 20.
Munkaszüneti nap 2017. október 23.